RÜYA Tılsımları ve Dilek Gerçekleştirmek İçin Yapmanız Gerekenle

rüya tılsımları ve dilek gerçekleştirmek için yapmanız gerekenler....

 

RÜYA TILSIMLARI-GECE İKSİRLERİ-GECE AYİNLERİ

Zihninize giren düşünceleri hakimiyetiniz altına almışsınız ve kabuslarınızın geçmişinizle mi ilişkili olduğunu yoksa koşulları değiştirdiğinizde angelleyebilecek güce sahip olduğunuz bir talihsizliği haber veren bir görüntümü olduğunu analiz edebiliyorsunuz. Rüya sihirleri rüyalarla mükemmel bir uyum içindedir. Bir rüya ya da şans düşüncesi duygularınızın üzerinde etki yaratır. Amacı olan bir düşünce olumlu sonuçlar getiren davranışların başlangıcıdır. Bu bölümde sözü geçen bitkisel çaylar ve yağlar marketlerden, aktarlardan ve sağlık ürünleri satan dükkanlardan kolayca elde edebileceğiniz malzemelerdir.

 

DOĞUM GÜNÜ DİLEĞİNİZİ GERÇEKLEŞTİRME RÜYASI

Doğum günü partinizde “ İyi ki doğdun” şarkısı söylendikten sonra pastanızın üzerindeki mumları toplayın ve pastanın bir dilimini sihriniz için saklayın. Gece yarısı saatler o özel dakikayı çalmadan beş dakika önce tek başınıza bir aynanın karşısına geçip sakladığınız pasta dilimine dizdiğiniz mumları yakın. Mum ışıklarının aynadan zihninize yansımasını sağlayın. Saatler gece yarısını vurduğunda mumları söndürün. Doğum günü rüyanız dileğinizin nasıl gerçekleşeceğini gösterecektir.

SEVGİLİLER GÜNÜNDE SEVGİLİ RÜYASI

14.Şubatta Ay renginde ( beyaz ya da gümüş) rengi bir mum alın. Mumun Kuzey Kutbunu temsil eden ucuna birkaç damla lavanta yağı damlatıp ortasına doğru yayın. Güney Kutbunu temsil eden ucuna da aynı işlemi yapın ve ortaya doğru yağı yayın. Lavanta Merkür’ ün hükmü altındadır ve zihinsel ve fiziksel iletişimi arttırır. Dileklerinizi mumun merkezine odaklanarak dileyin. Mumu yakın. Temiz beyaz bir sayfaya, sevdiğiniz kişinin adını ve hemen üzerine de kendi adınızı yazın. Kağıdı sizin ve sevdiğinizin isimleri üst üste gelecek şekilde katlayın. Rüyalarınızın aşkla dolması için kağıdı yastığınızın altına koyun. Aynaya bakarak tek bir kez onun adını ve kendi adınızı söyleyin ve üfleyerek mumu söndürün. Rüyalarınızın aşkı mutlu düşlerde size görünecek. Aşk hikayenizin ateşi ilerde yeniden alevlenebilir. Çünkü mumu lavanta yağı ile duygusal ve zihinsel olarak yeniden doldurdunuz. Gelecekte başka mutlu rüyalar grmeniz için mumu tekrar yakmanız yeterli olacaktır.

YAZGINIZIN GİZEMİNİ RÜYADA GÖRMEK İÇİN

Bir Cuma akşamı yastığınızın altına bir biberiye filizi koyun. Biberiye, Güneş tarafından yönetildiğinden rüyalarınıza ve uyanık geçirdiğiniz saatlere gün ışığı getirecektir. Başınızı yastığınıza koyup “ bu gece rüyamda aşk göreceğim” deyin. Gözlerinizi kapatın ve romantik rüyalara doğru uykuya dalın. Cumartesi günü “ bu gece, rüyamda gizem göreceğim,” deyin. Gördüğünüz rüya yazgınızı anlatıyor olacak. Pazar günü sarı bir mum yakın ve alevine bakarak, “bu gece sihir dileğimi gerçek leştirecek,” deyin. Mumu söndürün, yatak odanızın penceresini açın ve açık bir zihinle uyuyun. Rüyanızda dilekleriniz açılacak ve yazgınızı ortaya çıkartacak. Bir sonraki gün biberiyeyi bir mendile ya da beyaz bir zarfa koyun ve kişisel eşyalarınız arasında saklayın. Dileğinizin gerçekleşmesini sabırla bekleyin.

HOŞLANDIĞINIZ KİŞİNİN SİZDEN HOŞLANMASI İÇİN

Arzuladığınız kişinin adını markör kullanarak bir balkabağının dibine yazın. Balkabağına, beğendiğiniz kişinin yüzüne benzeyen bir burun, göz ve diş yapmak için kabağın içini boşaltın. İçine yanan bir mum koyun ve dileğinizi söyleyin:

 “Tutku ve aşkla yüceltilip büyülendi/

 (kişinin adı)... ‘in kalbi romantik bir ateşle sabitlendi. /

 Tüm ruhların gecesi olan bu kutsal gecede, /

Sihirli dileklerim ağ örme görevi üstlendi.”

Mum yandıkça, arzuladığınız kişi sizi düşünecek. Doğru zamanın geldiğini düşündüğünüzde, mumu üfleyerek söndürün. Bu gece siz ve o rüyalarınızda buluşacaksınız.

YILBAŞINDA DİLEKLERİNİZİN GERÇEKLEŞMESİ İÇİN

Yılbaşından altı gün önce, kırmızı bir mum yakın. Mumun yanına bir tabak ve içine de bir diş sarımsak koyun. Sarımsağın dibini suya batırın. Bir dilek dileyin ve mumu üfleyerek söndürün. Mumu her gece yeniden yakın ve sarımsağın suyunu yenileyin. Onikinci gece, 6 Ocak gecesi, yaşlı cinleri koymak için sarımsağı yatağınızın başucuna koyarak uyuyun. Sarımsağın yeni kökleri ve filizleri, yarattığınız saf yeni yılda sizi kutsayacaklar. Sarımsağı evinizin girişine yakın bir yere görnün ya da ekin.

YENİ YIL DİLEĞİNİZE KAVUŞUN

Yeni yılın ilk yeni ayında, Ay’ ın kavisinin uçları sola baktığında, bir defne yaprağına kurşun kalemle dileğinizi yazın. Dışarı çıkarak yüzünüzü, Ay’ a dönün ve defne yaprağını  üç kez öpün. Yaprağı kalbinizin  üzerinde tutarak yastığınıza doğru götürün. Yaprağı yastığınızın altına koyun. Rüyanızda dileğinizin nasıl gerçekleşeceğini göreceksiniz. Sabah defne yaprağını sol elinizin, kalbinize en yakın elin parmak uçlarından rüzgara bırakın.

SEVDİĞİNİZ BİRİNİN RUHUNU RÜYADA GÖRMEK

Beyaz bir mum yakın ve mumunuzun ışığında yatak odanızın aynasının dört köşesini Melek Yağı iksiri (yedi damla okaliptus yağı, yedi damla portakal çiçeği yağı ve yedi damla gül yağı) ile yağlayın. İksirin geri kalanını bir kaseye boşaltıp mumun önüne koyun ve “Benim ruhum cennet tarafından kutsandı / Bu gece (kişinin adı)… ‘nı görmek” deyin. Alnınızın ortasına, bileklerinize ve topuklarınıza birer parmak yağ sürün. Mumu üfleyerek söndürün ve bu dünyadan ayrılmış olmasına rağmen kalbinizde ve ruhunuzda yaşayan kişiyi rüyanızda görün.

KABUSLAR

KABUSLARDAN KURTULMANIN BEŞ YOLU

-Üzerinde delik olan bir taşı yatağınızın yanına koyun. Kabusların bu delikten geçip yok olacağına inanılır.

-Yatmadan önce yatağınızın yanına bir bardak ya da bir tabak kaynak suyu veya musluk suyu koyun. Su, duygularınızı temsil eder ve saf su huzursuzluktan arındırır.

-Dolunay sonrasında saçınızı yıkamak için yağmur suyu toplayın, bu olumsuz düşüncelerinizi düzenleyecektir.

-Olumsuzluğu alması için yatağınızın başucuna üç diş sarımsak koyun. Bu üç diş sarımsak Tanrı’yı, insanı ve ruhu temsil eder. Mars tarafından yönetilen sarımsak, sizin için kötülüklerle savaşır.

-Yatmadan önce “mutlu dakikalarınıza” sarılın. Bunlar sizin bugün, daha önceki gün, daha önceki hafta, ay ya da yıllarda elde ettiğiniz başarılardır. Sizi mutlu eden düşüncelerle uykuya dalmak, olumlu rüyaları çağırır.

- Yatmaya hazırlanırken taze papatya çiçeklerini kaynar suya atarak ya da papatya çayı poşetini demleyerek, kendize bir bardak çay hazırlayın. Yatak odanızdaki aynanın önünde bir mum yakın ve çayı odanıza getirin. Mumun alevine bakın ve aynanıza yaydığı, yansıttığı büyüyüp küçülen, altın rengindeki halkaya odaklanın. Papatya çayınızı için, murnu söndürün ve yatağa girin. Sırt üstü yatın ve mumun alevinin etrafındaki altın halkanın vücudunuzu bir çember gibi sardığını düşünün. İçinizden, “ etrafımı rüyaların altın halkasıyla sar”, deyin. Uykuya daldığınızda mutlu rüyalar göreceksiniz, çünkü rüyaların halkasını hiçbir kötülük geçemez.

- Tuvalet  masanızın üstünde, aynanın karşısında beyaz bir mum yakın. Yatak odanızın kuzey köşesine gidin ve parmak uçlarınıza kafuru yağı sürün. Odanın kuzey köşesine kafuru yağı damlatırken

 “Kuzey, güney,  doğu, batı, korku bu emirle kaçtı “deyin .

Aynı şeyi güney doğu ve batı köşelerinede yapın. Ellerinizi yıkayıp mumu söndürün ve kutsal bir uykunun tadını çıkarmak üzere gözlerinizi kapatın.

BİR KABUSUN GERÇEKLEŞMESİNİ ÖNLEMEK

Kabus gördüğünüz gecenin sabahı yatak odanızın camını açın ve temiz bir beyaz kağıda kabusunuzu yazın. Yeni bir mum yakın ve kağıdı mumun alevinde yakarken şunları söyleyin:

 “Kabusum yansın, /

ve geri dönmesin. /

Kabusun ördüğü ağlar/

Kötülük getirmesin.”

 Kağıdı söndürmek için bir tava ya da tabağa bırakın. Bir elinizle küllerin üzerini kapatıp diğer elinizle, külleri rüzgara savurmak için tavayı yatak odanızın penceresine taşıyın.

- Sabah yataktan kalktığınızda her zaman içtiğiniz içecekten sonra içmek üzere, üç biberiYe filizini bir fincan sıcak suYa atın ve demlendikten sonra için.

SEVGİLİNİZİN SEBEP OLDUĞU UYKUSUZLUĞU YENMEK

Kendinizi, gücünüzü kıran ve duYgularınızı boşa harcayan uykusuz gecelerin tutsaklığından kurtarabilirsiniz. Kendi duygularınızın ve sevgilinizin hislerinin özüne ulaşmak için yeşil salata yiyin. Tutkuları yöneten ay, aynı zamanda yeşil salatanın da hakimidir. Salatanın dıştaki kabuklarını içindeki kökü ve sapı kalana kadar soyun. Salatanın kökündeki acımtırak kısımda acı bir öz vardır ve uyku veren doğal bir sakinleştiricidir. Yatmaya hazır olduğunuzda bir bardak kaynak suyu ya da musluk suyu ve salatanın kökünü tuvalet nıasanızın üzerine koyun ve aşkı simgeleyen pembe bir mumu yakıp,

“Bu gece yukarıdaki yıldızların ve cennetin altında, /

(kişinin adı)….. bana gerçek sevgini göster./

Eğer sevgin gerçek değilse, lütfen git /

ve bana huzur dolu bir uyku bırak,” deyin.

Banyoda, Ay aynı zamanda bu renklere de hükmettiğinden, beyaz ya da gümüş rengi bir mum yakın. Banyodaki tüm ışıkları kapatın ve yedi damla sardunya yağı, yedi damla mercanköşk yağı ve yedi damla da ylang ylang yağı ile mutlu rüya yağı iksiri hazırlayın. Yeni ruhların titreşirni için küvetinizi doldurduğunuz suya yedi damla Mutlu Rüya Yağı damlatın. Banyoda rahatlayın ve yatmaya hazırlanın.  Kalan yağla birlikte mumu da dikkatlice yatak odanıza götürün ve her ikisini de yatak odanızdaki aynanın önüne serdiğiniz beyaz bir örtünün üzerine koyun.  Mum ışığında yüzünüz, aynaya dönük, huzur içinde, yansıttığınız her şeyin size geri döneceğini düşünürken bir yandan da salatanızı yiyip suyunuzu için. Rüyanızda ki kişinin öpücüğü ya da sevdiğiniz kişinin gidişi için hazırlanmak üzere dişlerinizi fırçalayın. Kalan  Mutlu Rüya Yağı ’ ndan birkaç damla yastığınıza serpin. Mumu söndürün ve sevdiğiniz kişinin size olan ilgisini göstereceği , güzel bir uykunun tadını çıkarın. Eğer sevdiğiniz kişi rüyada size görünmezse, bu kişiyi bir süre için zihninizden uzaklaştırın.

KARAR VEREBİLMEK İÇİN RÜYAYA YATMAK

Bir karar vermeniz gerektiğinde ama doğru seçenekten emin olamadığınızda, eğer isterseniz doğru yanıt rüyanızda size görünebilir. Banyonuzda gümüş rengi ya da beyaz bir mum yakın. Bütün ışıkları kapatarak avucunuzun içinde üç baş lavantayı ufalayın ve tohumları ya da çiçekleri banyo suyunuzun içine serpin. Bunun yerine yedi damla lavanta yağı da kullanılabilir). Banyoya girmeden önce, “bu su cennet katında kutsandı. Bir süre suyun içinde kalın, kuşkularınızı düşünün ve sonra yatağa gitmek üzere temiz pijamalarınızı giyin.

Mumu yatak odanıza taşıyın. Kullanılmamış bir defne yaprağının üzerine, uykunuzda yanıtlanmasını istediğiniz soruyu yazın. Defne yaprağını yastığınızın altına koyun ve mumu söndürün. Yatağa girin ve, “ikilemimin bu gece rüyamda çözülmesi için dua ediyorum” deyin. Yanıtı rüyanızda göreceksiniz. Uyandığınızda yanıtın gelmediğini hissederseniz, bu sadece rüyanızı hatırlamadığınız için olabilir. Defne yaprağını yastığınızın altında bırakın. Bir sonraki gece yatağa giderken mumu yeniden yakın ve uyumadan önce söndürün. Yanıt rüyalarınıza gelecektir.

RÜYALARINIZA ÖZEL BİR SEVGİLİYİ DAVET ETMEK

Gece yarısı yatak odanızda altın sarısı bir mum yakın. Bir beyaz kağıdın üzerine sevdiğiniz kişinin adını yazın kağıdı yatağınızın yanına koyun. Sevdiğiniz kişinin adının yazılı olduğu kağıdın üzerine içinde gül olan bir vazo yerleştirin. Mumun alevine odaklanarak sevdiğiniz kişiyi düşünün ve

“ bu gece rüyamda gerçek aşkı göreceğim ” deyin.  Mumu söndürüp yatağa girin ve rüyalarınızın keyfini çıkarın. Gül solduğunda, yapraklarını toplayıp rüyalarınızı rüzgara bırakın.

KAYBOLAN BİR EŞYAYI RÜYADA BULMAK

Uyumadan önce birkaç dakika kaybolan eşyanızı düşünün. Kaybolan eşyanın yeri bilinçaltınızın derinliklerinde gizli ve bu rüyanızda ortaya çıkabilir, çünkü zihninizi onu yeniden bulmaya odakladınız.

UYKUDA EZBERLEMEK

Sınavda sorulacak olan bilgileri uyku öncesinde öğrenmek, gündüz vakti öğrenmekten daha kolaydır. Bu metot bazıları için işe yaramakla birlikte herkes için geçerli değildir. Ezberlediğiniz bilgi ile birlikte uyanmak için kendinizi şartlamanız gerekir. Şiir ezberlemek iyi bir deneyim olabilir.

SEVDİĞİNİZ BİRİNİ UYURKEN ZİYARET ETMEK

Uyku sırasında ruhunuz kendiliğinden bedeninizden ayrılır ve tekrar geri döner. Uyurken sevdiğiniz kişinin rüyaların ziyaret etmek ya da yalnız kalıp uyuyupuyumadığını görmek isteyebilirsiniz. Dolunay gecesi beyaz ya da gümüş rengi bir mum yakın, çünkü Ay bu iki renge de hükmeder. Bütün ışıkları söndürün ve rüyanızdla ziyaret etmek istediğiniz kişiyi ve yeri düşünerek birkaç dakika mum ışığına bakın. Temiz, beyaz bir kağıt parçasına, bu kişinin ve yerin adını yazın. Mumu söndürüp kağıdı yastığınızın altına koyun ve bunun üzerinde uyuyun. Sabah uyandığınızda seçtiğiniz kişiyi kimseye görünmeden ziyaret ettiğinizi anımsayacaksınız.

UYURKEN GERÇEKLERİ ÖĞRENEBİLİRSİNİZ

Sevdiğiniz kişi iyi niyetli olduğunuza inanıyorsa, uykusunda gerçekleri kolayca size sövleyiverecektir. Yanıt alabilmek için, amacınızın gcrçekleri öğrenmek olduğunu düşünün ve sevecenliğinizi kaybetmeyin. Uyuyan kişinin elini tutun. Yavaş ve nazik bir biçimde, tane tane şöyle deyin:

“Uyuyorsun ve öğrenmek istediklerimi bana söyleyeceksin”

Önce belli belirsiz duyacağınız yanıtlar sonra daha güçlü ve yüksek sesle gelmeye başlayacak. Bu sizi şaşırtmasın. Sakin olun. Yumuşak bir sesle konuşmaya edin ve uyuyan kişiyi sakın irkiltmeyin. Heyecanlı bir ses tonu, uyuyan kişiyi uyandırıp korkutabilir. Kişi bir kez yanıt verdiğinde diğer soruların yolu açılmış demektir. Yanıt almak için bunu birkaç gece tekrarlamak zorunda kalabilirsiniz, ama eğer aranızdaki iletişim sevgiyle kurulmuşsa sevdiğiniz kişi sorularınızı yanıtlayacaktır.

DUANIN KANATLARINDAKİ YANITLAR

Bir sorun için uyuduğunuzda, nadiren yanıtsız kalırsınız. Uyumadan önce dua okuyun ya da yüksek sesle rüyanızda size bir çözüm görünmesini isteyin. Böylece yanıtı uyandıracak, uykunuzla birlikte yeniden canlandıracaksınız. Böylece, gizli kalan çözüm aydınlanmış bir bakış açısıyla önünüze gelecek.

KAYNAK: Gillian Kemp 

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !